Pobytové akce

Jak jsme již informovali zde i na sociálních sítích, plánujeme od května pobyty pro postižené. Návštěvnost našich stránek nás přesvědčila, že jsme se trefili do sféry, která zde není, nebo je jen v omezené míře. Ale nyní potřebujeme pomoc od vás. My víme, co by se hodilo, ale nevíme přesně, jak postižení lidé by se na pobyty hlásili.

Není jednoduché najít ubytovací kapacitu, která by vyhovovala třeba vozíčkářům, ale postižení nejsou jen na vozíčku. Proto od vás potřebujeme reakce, jaké podmínky by pro vás byly třeba a jaké ubytování musíme najít. Stejně je to i asistentem. Jeden jej potřebuje, jeden má třeba kamaráda nebo rodinu. My potřebujeme zajistit dostatečný počet pomocníků a dobrovolníků, kteří by se o vás postarali.

Dalším naším zájmem je zajistit program, který by vám vyhovoval. Jeden je vášnivý rybář, druhý rád fotí, třetí třeba chce jen najít nové kamarády. Potřebujeme nějak upravit program, který by pobyty provázel. Plánejeme návštěvy umělců a herců, můžeme zajistit třeba ukázku výcviku bojových psů, nebo ukázku historického šermu. Není potíž zajistit cokoli si budete přát, ale chtělo by to uspořádat i podle toho, o co máte zájem vy osobně. Samozřejmě, nejsme schopni zajistit návštěvu Karla Gota, nebo Lucie Bílé, Miloše Zemana asi taky na pobyt nedostaneme, ale vystoupení nebudou nudná.

Pokud o tyto akce máte vážný zájem, prosím kontaktujte nás se svými nápady, názory a poznámkami, co by se hodilo. Těšíme se na spolupráci.

Touto cestou oslovujeme i dobrovolníky, kteří by se podobných akcí chtěli účastnit a pomoci nám zajistit klidný průběh pobytů.

(jr)

2 Komentáře

  1. bezbariérové ubytování, vč.soc.zařízení,jídena.. okolí také ne, samé kopce, dobrý by byl bazén, se zařízením pro spuštění vozíčkáře do vody..a z ní…..asistenti, rovněž potřební…..atd.

    • Bazén by se dal, s tím počítáme, ale obávám se, že v Čechcách moc bazénů se spouštěcím systémem nebude, pokud se nebude jednat o lázeńské komplexy.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*