I ministerstvo mlčelo, paní se nedovolala spravedlnosti 4

Psali a volali jsme  se na Ministerstvo práce a sociálních věcí, k dohodnutí další pracovní schůzky. Měla se týkat vašich komentářů a připomínek, které jste nám zaslali k předcházejícím článkům. Tímto způsobem Vám chceme poděkovat, jak aktivně se zapojujete do naší práce a pomáháte nám, aby člověk měl vše, na co má nárok.

Protože, když chcete tiskovou poradu na MPSV, musíte se spojit s tiskovým oddělením. To jsme udělali, obrátili jsme se přímo na jejich vedení. Neozvali se, a proto jsme se spojili se sekretariátem. Chtěli jsme, aby se průběhu jednání účastnili nejen  naši redaktoři, zástupci MPSV, ale přímo lidé, kteří k tomu mají co říct. Aby zase nenastala situace, jako na posledním jednání.

Zástupci sekretariátu jednali rychle. Termín nám přidělili již týden po posledním telefonickém hovoru. Účastnit se měli i lidé, kteří doma mají postižené děti, tento termín jsme nedokázali akceptovat, vzhledem ke krátkému intervalu mezi hovorem a schůzkou na ministerstvu. Proto jsme žádali o jiný termín. A od té doby se hromadí  jeden problém vedle druhého. Za tři týdny jsme se nedokázali domluvit ani na jediném termínu.

Nastává otázka, je- li v zájmu MPSV se s námi a lidmi sejít, nebo čekají, až bude po volbách a předat problém lidem, kteří budou moct říct: „My tady v té době nebyli, tak nám dejte čas, dáme to dohromady….“

(jr, red)

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*