Veletrh Rehaprotex 2017 v Brně

Od 19. do 22. září 2017 se v Brně na  výstavišti uskuteční Veletrh rehabilitačních, kompenzačních, protetických a ortopedických pomůcek REHAPROTEX  Tradičně nabídne  širokou škálu kompenzačních, protetických, ortopedických a rehabilitačních pomůcek, nabídku služeb pro seniory, ale i prezentaci sociálních služeb. I letos se na veletrhu představí řada novinek. jako jsou lehátka JORDAN F2h, JORDAN G6 a JORDAN T3 odběrové křeslo od firmy Resi.  Firma RESI je jedním z hlavních výrobců a dodavatelů lehátek a stolů v České republice pro zdravotnictví, ale hlavně pro rehabilitaci.

Více informací o těchto novinkách naleznete na www.resi.cz

Na přípravě veletrhu a jeho dalším doprovodném programu se podílí řada významných partnerů. Za všechny můžeme zmínit AVDZP, Národní radu osob se zdravotním postižením ČR, Ligu vozíčkářů, ParaCENTRUM FENIX, Českou pediatrickou společnost nebo ČOKA.

 A jak se k nám dostanete?

Dopravu nabízí Národní rada osob se zdravotním postižením, konkrétně z Prahy do Brna a zpět. Zvláštní vlak s názvem Rehaexpres vyjíždí 19. září  z hlavního nádraží  v 6:15 a bude zastavovat v Praze Libni 6:21, Kolíně 6:56, Pardubicích na  hlavním nádraží 7:22, Česká Třebová 8:02, Svitavy 8:15, Brno Dolní nádraží 9:15 a nakonec Brno Výstaviště 10:00. Vlak nebude zastavovat ve stanicích Blansko, ani na hlavním nádraží Brno.

Zpáteční spoj pojede stejným směrem v 16:30 z Brněnského výstaviště. Veškeré informace o cestě vlakem naleznete zde :

http://www.nrzp.cz/aktualne/informace-predsedy-nrzp-cr/1796-informace-c-58-2017-mimoradny-vlak-pro-ozp-na-rehaprotex.html

nebo

https://www.bvv.cz/rehaprotex/aktuality/informace-o-zvlastnim-vlaku-s-nazvem-rehaex/

Přejeme všem, aby se zde inspirovali vhodnou kompenzační pomůckou

Zdroj:www.nrzp.cz, www.bvv.cz/rehaprotex

(jas, jr)

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*