Pobyty – seznamky

Dobrý den,

pobyty asi moc lidí nezaujaly, protože čtenost byla docela slušná, ale nikde už nebyla další odezva. Pokoušeli jsme se udělat akci, která by Vám pobyty zlevnila, nebo dokonce uhradila celé. Toto se nám však nepovedlo.

Ale nevzdáváme se a bojujeme dál.

Víme, že navázat kontakt s osobou, která by měla zájem o postižené, ale nejen postižené, je těžké. A je to i naopak, osoba, která se cítí dostatečně silná a chtěla by se seznámit s postiženým, má hodně malou možnost se s ní seznámit. Přitom každý potřebuje nějakou zpřízněnou duši.

Nechal jsem se inspirovat rychlým randem, které pořádají různé agentury, ale ty neseznamují lidi s různým postižením. Proto, pokud by byl zájem, za nějakou přijatelnou sumu (nechceme vydělávat, popuze vykrýt potřebné náklady na místo, cesty a eventualně nějaké hosty) by se dal seznamovací večer uspořádat, ale je potřeba o tom vědět, jestli chcete, nebo ne. Je to strašně moc práce a výsledky jsou nejisté. A nejde to udělat celoplošně, protože nebudeme tahat vozíčkáře z Ostravy do Prahy a nebo naopak.

Na těchto akcí se nemusíte seznámit, jako partneři, ale jde i o to, najít spřízněné duše jako kamarády.

Pokud bude zájem, jsme ochotni udělat v nějakých spádových městech seznamky, ale chce to vědět, kde a jaký je zájem. Proto PIŠTE, budem třídit a skládat.

Předem Vám děkujeme za zájem.

(jr)

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*