Dobrý den

Vážení čtenáři,

dostává se Vám na monitor nebo plochu mobilního zařízení nový časopis, který se bude v následujících číslech zabývat pomocí lidem postiženým, sociálně slabším, ale v neposlední řadě i lidem, kteří se o postižené a slabé starají.

Chceme se věnovat všem oblastem života, ať se jedná o pomoc, rady, zajímavé odkazy, informace, tak se budeme snažit přispět i názory lidí z ulice, zábavu, fejetony. Občas se naskytne i nějaká ta zajímavá soutěž za neméně zajímavé ceny.

Budeme vydávat zprávy z ministerstva, máme několik pracovnic z úřadu práce, kteří nám poradí s dávkami a pomocí, oslovujeme právníky, kteří zase pomohou s vysvětlením zákonů, protože ne každý se v jejich spleti dokáže vyznat a ne každý je dokáže i všechny vyhledat. Budeme se pohybovat i po akcích, které se zabývají nadační činností. Některé z nich s námi již spolupracují – lépe řečeno my s nimi, již několik let.

Budeme se snažit i zjistit nějaké informace o kompenzačních pomůckách, jejich platbou a kvalitou. Uděláme příspěvky o mobilních prostředcích, kvalitou jejich prodeje a cenách.

V neposlední řadě se chceme spojit i se spolky postižených v Evropě, aby se dalo na základě jejich postřehů apelovat na naše zákonodárce. Není přece pravda, že postižení v Německu, Holandsku nebo Rakousku jsou méně postižení, než naši lidé. A chceme zjistit, jak to funguje tam.

Těšíme se na Vaši spolupráci. Pokud budete mít zájem, velice rádi zveřejníme Vaše příspěvky, zjistíme, co by se dalo dělat s Vašim problémem, aby se Vám nezdálo, že jste na všechno sami. Děkujeme a těšíme se, že budete projevovat zájem o naší práci.

(jr, jas)

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*