Denní centrum Barevný svět zve na vánoční trhy

.Před sebou máme dlouhé zimní období a krásný předvánoční čas. Prodej vánočního zboží, dekorací, tkaných koberců, kuchyňských zástěr, chňapek, polštářků, tašek, hraček, bylinných čajů, kořenicích solí, svíček, zakázkových dárků a mnoho dalších výrobků je již v plném proudu. Prodáváme obchodě a dílně Krasohled na ulici Dobrovského. Srdečně Vás zveme na tradiční vánoční trhy do kavárny Splněný sen ve dnech 9. a 10. 12. 2017. Své dveře otevře naposledy v tomto roce od 10.00 do 17.00 hodin.

Udělejte radost sobě i svým blízkým kornoutem výborné čerstvě pražené kávy z domácí pražírny, bylinnou solí do koupele nebo balíčkem domácího voňavého cukroví. Zkuste zastavit shon všedních dní a poseďte u nás s dobrým jídlem a pitím. Přijďte si s námi užít voňavé adventní dny a naladit se na krásné vánoční svátky. Pokud se Vám zasteskne po vůni dobré kávy,zveme Vás do naší nově otevřené kavárny s celoročním provozem v Hrotovicích na náměstí 8. května 1 v prostoru zámeckého podloubí.

Co je barevný svět?

Nezisková organizace Denní centrum Barevný svět, o.p.s. nabízí lidem s mentálním nebo kombinovaným hendikepem ve věku 16 až 64 let tři sociální služby – denní stacionář v Třebíči Borovině, chráněné bydlení pro ženy i muže v Hrotovicích a sociální rehabilitaci v Jaroměřicích nad Rokytnou. Smyslem služeb je podpora klientů v dosažení co nejvyšší samostatnosti, nezávislosti a platné zapojení do běžné společnosti. V sociální rehabilitaci lidé s hendikepem rozvíjejí svoje pracovní dovednosti.

Díky tomu mají větší šanci uplatnit se na trhu práce. Dosažení cílů služby sociální rehabilitace pomáhají tréninková pracoviště právě v Jaroměřicích nad Rokytnou – textilní dílna s obchodem Krasohled na ulici Dobrovského, zahrada v zámeckém parku a kavárna Splněný sen na nádvoří státního zámku. Děkujeme všem milým zákazníkům,kteří v letní sezóně pravidelně navštěvují naši kavárnu na zámku v Jaroměřicích nad Rokytnou. Podporují naše služby a jejich uživatele nejen finančně, ale i skvělým pocitem, že to, co děláme, má smysl.

Služba sociální rehabilitace je poskytovaná ze zákona zdarma, finančně je zajištěna Evropským sociálním fondem v rámci operačního programu Zaměstnanost. V roce 2017 naši službu finančně podpořilo město Jaroměřice nad Rokytnou.

 

Krásný, klidný a barevný vánoční čas Vám přeje Denní centrum Barevný svět, o.p.s.

ZDROJ: Naďa Fialová

 

(jas)

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*